Přeskočit na obsah
Přihlásit se
Jazyk stránky cs / CZ
Jazyk stránky

Pracovní portál MANUVIA je rozdělený na samostatné regiony podle trhu práce. Zároveň máte možnost přeložit informace do požadovaného jazyka.

Čeština
Česká republika

Najít si práci prostřednictvím personální agentury nebylo nikdy jednodušší!

Článek Jak se uplatnit na trhu práce
Ilustrační pozadí

Ani vy se nevyznáte ve všech těch komplikovaných nabídkách a řešeních, které vám při hledání práce nabízí personální agentury? Nebo se snad bojíte, že nemáte dostatečné vzdělání a praxi? Pak jste na správném místě. Představíme vám cestu, jak si najít práci velice jednoduchou formou. Posuďte sami.

Najít si práci prostřednictvím personální agentury nebylo nikdy jednodušší!

Dokážu si najít práci i bez pracovních zkušeností?

Agentury vám nabízí práci v různých oborech. Zejména jde o pozice operátorů výroby, ke kterým uchazeči většinou nepotřebují předešlou praxi. Jedná se o manuální práci ve výrobě, kde zaměstnanci montují díly do automobilů, šroubují anebo kontrolují hotové produkty. U některých pracovních pozic nevyžadujeme ani maturitní vysvědčení.

Kolik mě to bude stát?

Personální agentury vám přinášejí pohodlí při hledání práce, které je patrné i po finanční stránce. Za zprostředkování práce od vás totiž nevyžadují žádné poplatky, vše pro vás zabezpečují zdarma. Proto jsme na trhu už 20 let a máme přes 3000 spokojených zaměstnanců pracujících v různých zemích.

Jak probíhá pohovor?

Nevíte, zda se vám práce bude líbit, zda bude dostatečně ohodnocená nebo zda je to “to pravé ořechové”, co hledáte? Agenturám záleží na tom, abyste věděli, zda vám nabízená práce bude vyhovovat a abyste měli všechny informace v předstihu. Tyto odpovědi vám nabídneme během našeho testování a vy budete připraveni na každou alternativu.

Testy jsou buď příklady ze základní školy, jako např. 25:5=5, anebo jde o test pozornosti – hledání rozdílů na obrázcích, případně test manuální zručnosti, např. šroubování. Je to opravdu jednoduchý proces, na základě kterého zjistíte ještě v ten samý den, jestli vám práce vyhovuje a od nástupu do firmy vás pak dělí už jenom pracovní smlouva. Jsme totiž rychlí a vždy umíme pružně reagovat na požadavky uchazečů o práci.

U nás si najdou práci všichni

Ať už jste kvalifikovaný odborník anebo člověk bez praxe, neváhejte a využijte našich služeb. Od svářečů, řidičů VZV nebo operátorů CNC strojů se vyžadují zkušenosti a příslušné certifikáty. Avšak pokud jde o nenáročnou, ale zato různorodou práci ve fabrice u výrobní linky, zkušenosti vůbec nepotřebujete, stačí, když jste manuálně zruční.

Zobrazit seznam otevřených nabídek