Přeskočit na obsah
Přihlásit se
Jazyk stránky cs / CZ
Jazyk stránky

Pracovní portál MANUVIA je rozdělený na samostatné regiony podle trhu práce. Zároveň máte možnost přeložit informace do požadovaného jazyka.

Čeština
Česká republika

Nová práce rychle a jednoduše

Pracovní nabídky doma i v zahraničí Za oponou Manuvia
Ilustrační pozadí

Co kdyby vám někdo našel novou práci namísto vás? Pohodlně byste se usadili a vhodné pracovní nabídky by prohledal někdo jiný. V Manuvii jsme si uvědomili, že hledání práce je časově náročný proces, který jsme chtěli zjednodušit. Tak jsme vymysleli V.I.K.I. – pomocníka pro všechny, kteří si hledají nové zaměstnání a nechtějí při tom strávit příliš mnoho času. Nová práce je hned více na dosah.

Kdo je V.I.K.I.?

V.I.K.I. je náš (a váš) virtuální asistent. Jde o tzv. chatbota, resp. chatovacího robota, který vám ulehčí hledání nového zaměstnání. Zní to jako z futuristického filmu, ale ve skutečnosti jde jen o velmi jednoduché chatovací okno na Facebooku, které vám na základě pár otázek navrhne ideální zaměstnání pro vás. Opravdu to trvá jen pár kliknutí a zodpovězení jednoduchých otázek, aby vám V.I.K.I. našla vaše budoucí zaměstnání.

S V.I.K.I. si můžete psát rovnou jako se svými přáteli. Na začátku vám nabídne dvě možnosti: „Vybrat si práci“ nebo „Zavolat na infolinku“. Stále totiž máte možnost vyměnit psaní si s virtuálním asistentem za obyčejný hovor se zaměstnancem agentury, pokud preferujete tradiční kontakt s agenturou. V.I.K.I. je pomocník, který vás nechce limitovat.

Jednoduchá, rychlá a spolehlivá

Komunikovat s V.I.K.I. je velmi jednoduché. Postupně si vybíráte z dalších možností, které vám virtuální asistent nabídne. Jestli chcete zůstat pracovat ve své zemi nebo se nebráníte vycestování do zahraničí, zvolíte si taky mezi kvalifikovanou prací a manuální prací bez praxe. Stále přitom máte možnost kliknout na tlačítko „Potřebuji pomoc“ a po zadání telefonního čísla vás budou kontaktovat náboráři agentury Manuvia, kteří vám ochotně poradí při výběru práce.

Virtuální asistent je dostupný 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Nemusíte se tedy vůbec omezovat a po pár kliknutí vám V.I.K.I. může hledat práci kdykoliv a kdekoliv. Nezáleží přitom, jestli jste doma, v kavárně nebo právě čekáte na autobus. Chatovací okno na Facebooku si můžete otevřít všude.

Výhodou tohoto způsobu hledání práce je okamžitá zpětná vazba díky automatizovanému chatu. Pracovní nabídky dostanete ihned a na vás zůstane už jen výběr budoucího zaměstnání a kontaktování agentury. Nemusíte nikam chodit a všechno zvládnete z pohodlí domova. Od prvního kontaktu s V.I.K.I. až po návrh pracovních nabídek.

Zajímá Vás nová práce? V.I.K.I. pomohla už více než 450 lidem najít si zaměstnání, přitom ani nemuseli opustit pohodlí domova. Virtuální asistent Manuvie je tím nejpohodlnějším způsobem, jak si najít práci v 21. století. Už jste našeho virtuálního asistenta vyzkoušeli?