Přeskočit na obsah
Přihlásit se
Jazyk stránky cs / CZ
Jazyk stránky

Pracovní portál MANUVIA je rozdělený na samostatné regiony podle trhu práce. Zároveň máte možnost přeložit informace do požadovaného jazyka.

Čeština
Česká republika

6 důvodů, proč si hledat práci přes agenturu a ne na vlastní pěst

Článek Poradíme vám
Ilustrační pozadí

Nebaví vás všude možně posílat životopisy a neustále čekat na úřadu práce? Nemusíte, šetřete svůj čas a raději ho stravte s blízkými. Nechejte zařizování na jiných a jednoduše si vyberte práci, která vám vyhovuje. Práce přes agenturu s sebou nese více výhod, kromě jiného, také bezplatné ubytování v místě práce či pravidelné zálohy.

1. Je to úplně bezplatné

Celý servis, od úvodního pohovoru až po vycestování, je zdarma. Za zprostředkování práce nezaplatíte ani kačku. To se týká, samozřejmě i vaší mzdy. Za poskytnutí práce se nemusíte obávat žádných dodatečných srážek.

2. Stejná suma na smlouvě i na výplatní pásce

Upřímnost je klíčová. Na pásce uvidíte tu stejnou základní mzdu, jako na smlouvě. Skutečná koncová částka se skládá z více položek a může být ještě vyšší. Kromě základu mzdy zahrnuje i různé bonusy (docházkový, výkonnostní) či příplatky (za noční, práci přes svátky apod.). Kolik si ještě dokážete přivydělat je ve vašich rukou, záleží na vaší šikovnosti.

3. Vyberte si z velkého množství nabídek

Máte možnost si vybrat. Jestli vám nevyhovuje místo práce, případně náplň či plat, vždy máte k dispozici alternativu. Náboráři vám na základě vašich požadavků a zkušeností dokáží poradit při výběru. Aktuálně otevřených pozic máme více než dost a rozhodnutí je ve vašich rukou.

6 důvodů, proč si hledat práci přes agenturu a ne na vlastní pěst

4. Pozice bude podle vašeho gusta

Vyskládejte si práci podle svých představ. Nevyhovuje vám třísměnný provoz? Práce u pásu? Chcete bezplatnou dopravu z a do práce? Všechny podstatné informace o práci se dozvíte předem. Vy si tak najdete práci, která vám přesně vyhovuje.

5. Neřešíte ubytování a dopravu

Vycestujte bez obav. Lístek na autobus/vlak uhradí agentura, která zároveň v místě práce zajistí čisté a pohodlné ubytování. Ubytování je bezplatné (případně za symbolický poplatek), a vy tak ušetříte i 5 000 Kaček za měsíc. Často máte k dispozici i kyvadlovou dopravu do a z práce.

6. Práce přes agenturu přináší různé benefity

Nemusíte být kmenovým zaměstnancem, abyste získali jejich výhody. Bezplatné ubytování a dopravu jsme už zmínili, ale je toho víc. Oblíbené jsou zálohy už po prvním odpracovaném týdnu, levnější stravné a různé výkonnostní či docházkové bonusy.

Přesvědčili jsme vás? Věříme, že ano. V Manuvii se snažíme nabízet práci, která uchazečům vyhovuje co nejvíce – mzdou, lokalitou, náplní práce i benefity. Naší vizitkou je už více než 13 000 spokojených zaměstnanců. Přidejte se k nim.

Aktuálně máme velké množství otevřených nabídek na různých pozicích, včetně operátorů výroby, svářečů, skladníků, řidičů VZV a podobně.

Zobrazit seznam otevřených nabídek