Přeskočit na obsah
Přihlásit se
Jazyk stránky cs / CZ
Jazyk stránky

Pracovní portál MANUVIA je rozdělený na samostatné regiony podle trhu práce. Zároveň máte možnost přeložit informace do požadovaného jazyka.

Čeština
Česká republika

4 nejžádanější pozice v průmyslu

Článek Pracovní nabídky doma i v zahraničí
Ilustrační pozadí

Na trhu práce se často objevují pracovní pozice, které se vám na první pohled mohou zdát málo atraktivní. Opak je ale pravdou. Pracovní pozice jako operátor výroby nebo řidič vysokozdvižného vozíku patří mezi ty nejžádanější. Jaká by byla vaše pracovní náplň nebo mzda, když se rozhodnete pro jednu z těchto možností?

1. Operátor výroby

Chtěli byste pracovat pro značky jako Panasonic, Porsche nebo Škoda? Právě tyto společnosti v současnosti hledají operátory výroby. Je to jednoduchá manuální práce, která si vyžaduje šikovné ruce a dobrý zrak. Součástí pracovní náplně je i kontrola kvality produktů, testování nebo skladování výrobků. Tato pozice je oblíbená i mezi ženami. Pokud jste šikovní, dokážete si vydělat přes 21 000 Kč. Nic náročného, co říkáte?

2. Skladník

Tato pozice je jednoduchá, ale zároveň klíčová. Stačí, když máte cit pro pořádek. Jako skladník budete vydávat a přijímat zboží, zásobovat montážní linky materiálem nebo evidovat produkty. Nemusíte se bát, pokud jste nikdy podobnou práci nedělali, na vše vás připraví školitelé. Jako skladník si můžete vydělat až 22 000 Kč.

4 nejžádanější pozice v průmyslu

3. Řidič vysokozdvižného vozíku (kvalifikovaná pozice)

Myslíte si, že práce řidiče VZV je nudná? Jste na omylu. Pracovní náplň je velmi pestrá a důležitá pro chod výroby. Nakládáte a vykládáte zboží z kamionů, přemisťujete materiál, ukládáte palety do regálů. Když jste kvalifikovaný řidič, máte si z čeho vybrat. Agentury nabízejí desítky volných pozic s platem i přes 25 000 Kč.

4. Svářeč (kvalifikovaná pozice)

Věděli jste, že agentury nabízejí pro kvalifikované svářeče mzdu přes 35 000 Kč. Tato pozice je v poslední době velmi žádaná nejen v Česku, ale i v zahraničí. Na základě výkresů a dokumentů budete svářet různé konstrukce. Náplň práce, platný certifikát nebo kurz záleží na konkrétní nabídce. Kromě vysoké mzdy získáte i mnoho benefitů.

Aktuálně máme velké množství otevřených nabídek na různé pozice, včetně operátorů výroby, svářečů, skladníků, řidičů VZV a další.

Zobrazit seznam otevřených nabídek